Regulamin

Każdy użytkownik musi znać regulamin, aby korzystać z portalu. Jego nieznajomość nie zwalnia z konsekwencji jego nieprzestrzegania.§1 Portal PonyMemes służy do wstawiania śmiesznych i ciekawych obrazków, zdjęć i filmów o tematyce serialu My Little Pony, za wyjątkiem zastrzeżonych w punkcie §7.

§2 Korzystanie z portalu jest bezpłatne.


Publikowane materiały:


§3 Publikować obrazki/filmy na portalu może każdy użytkownik.

§4 Administratorzy i moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za prezentowane przez innych użytkowników treści i nie są zobowiązani do ich nadzorowania.

§5 Zabronione jest umieszczanie na portalu postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.

§6 Przekleństwa i wulgaryzmy są dopuszczalne, tylko gdy są poprawnie użyte (np. do podniesienia wagi wypowiedzi), a także (tyczy się tylko silnych wulgaryzmów), gdy są odpowiednio ocenzurowane np. znakiem "*". Posty, w których ten punkt nie jest spełniony, zostaną usunięte.

§7 Złamanie zasady §5 łączy się z bezpośrednim, natychmiastowym i trwałym usunięciem z listy użytkowników.

§8 Administratorzy i moderatorzy portalu mają prawo do usuwania materiału w każdej chwili jeśli uznają to za stosowne.

§9 Wszystkie informacje, które wpisują użytkownicy będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez zgody autora osobom trzecim.

§10 Administratorzy i moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania danych użytkowników i ich postów.

§11 Materiał, którego tematyka nie odpowiada tematowi portalu może zostać usunięty.

§12 Zabronione jest spamowanie. O tym czy dana wypowiedź jest spamem decydują Administratorzy i Moderatorzy.


Loginy:


§13 Loginy powinny być w miarę krótkie i nie powinny zawierać jedynie znaków niestandardowych.

§14 Loginy nie mogą być adresami stron WWW.

§15 Nazwę użytkownika może zmienić tylko Administrator. W przypadku np. pomyłki, prośbę o zmianę należy kierować poprzez kontakt.

§16 Zastosowanie do loginów mają również przepisy §5 i §7.


Emblematy (avatary):


§17 Zastosowanie do emblematu mają również przepisy §5 i §7.


Postanowienia końcowe:


§18 Portal wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane przez użytkownika i służą jedynie ułatwieniu korzystania z portalu. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych przez użytkownika informacji oraz hasła.

§19 Każda osoba może posiadać tylko jedno konto na portalu. Złamanie tej zasady grozi usunięciem wszystkich kont i całkowitym zablokowaniem dostępu.

§20 Zamieszczane materiały mogą być tylko w języku polskim i angielskim.